Wyszukaj

Edukacja:

Zobacz pełen opis - Odwiedź stronę - Przeczytaj pełną wersję tutaj - Odwiedź nas - Zajrzyj tutaj - Dowiedz się - kliknij tutaj - Pobierz - kliknij tutaj - kliknij tutaj Weźmy choćby w rachubę to, że polityka UE sprawia, iż nareszcie w naszym kraju jest bardzo dużo pieniędzy na choćby oczyszczalnie ścieków czy autostrady. Oczywiście dużo pieniędzy jest niestety roztrwanianych, lecz widać znaczne postępy. Poza tym sytuacja geopolityczna naszego kraju uległa całkiem sporej poprawie. Czyli można powiedzieć, że gdyby nie UE, bardzo mocno przypominalibyśmy chociażby Ukrainę - wspaniały kraj, lecz bardzo mocno podzielony, bardzo mocno niedoinwestowany. A więc podsumowując: chociaż UE ma wiele wad, które w istocie zagrażają naszemu krajowi, całej Europie, to jednak cieszy, że mieszkańcy Polski powiedzieli tak dla Unii. W istocie nie było innej opcji.
Naturalnie nie wszystkie są bardzo bogate, lecz w porównaniu z choćby większości państw w Azji, to i tak UE to potęga. I chociaż ostatnio wolno się rozwija, przynajmniej w porównaniu z choćby niektórymi azjatyckimi krajami, to musimy zwrócić uwagę, że to ciągle Chiny gonią nasz kontynent. Choć naturalnie nie można powiedzieć, iż UE jest wspaniałą organizacją. Moim zdaniem UE to bardzo dobry pomysł - nawet po połączeniu jesteśmy mniejsi, niż Indie bądź Chiny, a więc wyłącznie jako zwarta organizacja możemy się liczyć.
Naturalnie nie wszystkie są naprawdę bogate, ale w porównaniu z chociażby większości krajów w Afryce, to i tak UE to potęga. I chociaż ostatnimi czasy niezbyt szybko się rozwija, a przynajmniej w porównaniu z choćby niektórymi azjatyckimi krajami, to musimy wiedzieć, że to w dalszym ciągu Chiny gonią nasz kontynent. Chociaż oczywiście wcale nie jest powiedziane, iż UE jest wspaniałą organizacją. Według mnie UE to bardzo dobry pomysł - nawet po złączeniu jesteśmy mniejsi, aniżeli Chiny bądź Indie, a więc tylko jako zwarta organizacja jakoś się liczymy.
Prawda jest taka, że polityka to prawdziwe bagno - chodzi o politykę naszego kraju, lecz również brytyjską, holenderską czy amerykańską scenę polityczną. W zasadzie politycy potrafią zrobić niemalże wszystko co mogą, aby po prostu móc utrzymać się na stołku. Takie już są uroki demokracji... Zatem pomyślmy poważnie, jak polityka wpływa na życie przeciętnego człowieka. A trzeba wiedzieć, iż wpływy są bardzo duże. Weźmy choćby pod uwagę podatki. Coraz wyższe podatki to nic fajnego. Chociaż zapewne wielu ludzi myśli, że wysokie podatki tak naprawdę są korzystnym zjawiskiem.